29 Ocak 2015,
 0

clashofclans_atlama_buyusu_yukseltme_gelisimi_seviyesi

clashofclans_atlama_buyusu_uretim_yukseltme_seviye Atlama Büyüsü , Duvarlar ─░lerlemene Engel Oluyorsa  O zaman bu büyü tam senlik ! Atlama büyüsü sayesinde art─▒k duvarlar─▒ a┼čmak hiç bu kadar kolay olmam─▒┼čt─▒.Atlama büyüsü b─▒rak─▒lan çember'deki askerler duvarlar─▒n üzerinden atlayarak geçer.Yeni güncellemede askerler art─▒k bu çembere otomatik yönelmektedir.Atlama büyüsünün süresi önemlidir ilk seviyesi sizi tatmin etmeyebilir fakat son seviyeleri oldukça iyidir.
AAtlama büyüsün'de önerilerimiz ilk duvar─▒ duvar k─▒r─▒c─▒ ile geçip bir sonraki duvarda kullanman─▒z ayr─▒ca e─čer kaps─▒yorsa sonra ki iki duvar aras─▒na at─▒p birimlerin iki duvar─▒n a┼čmas─▒n─▒ sa─člamak.
clashofclanstr.com

Seviye Büyü Süresi Maliyet  Yükseltme Maliyet  Büyü Üretim Süresi Yükseltme Süresi Gerekli Laboratuvar Seviyesi
1  clashofclans_atlama_buyusu_uretim_yukseltme_seviye  20 saniye 23,000 clashofclans_iksir 45 dakika
2  clashofclans_atlama_buyusu_uretim_yukseltme_seviye    40 saniye 27.000 clashofclans_iksir 3,000,000 clashofclans_iksir 45 dakika 5 gün 6
3  clashofclans_atlama_buyusu_uretim_yukseltme_seviye  60 saniye 31.000 clashofclans_iksir 6,000.000 clashofclans_iksir 45 dakika 7 gün 8
Etiketler:, , , , , ,

Bir Cevap Yaz─▒n

E-posta hesab─▒n─▒z yay─▒mlanmayacak. Gerekli alanlar * ile i┼čaretlenmi┼člerdir

*
Sizin bir script,virus ya da zararli bir yazilim olmadiginizi, asagidaki kodu dogru girerek yapacaginiz yorum ile anlamis olacagim. Guvenlik geregi yapilan bir uygulamadir. Girmeniz gereken kodun uzerine tiklayarak, kodlari sesli olarakda dinleyebilirsiniz.
Guvenlik kodu resmi