Gönderen Konu: STRANGERS Klanı Alım -- (Beraber Gelişelim)  (Okunma sayısı 619 defa)

Çevrimdışı brkcn09

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : burakcan09
STRANGERS Klanı Alım -- (Beraber Gelişelim)
« : 30 Temmuz 2016, Cumartesi - 04:12 »
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Arkadaşlar klanı yeni açtım, aktif yüksek online süreli oyuncuyum hesabım 108 lvl adı Casablanca KB- 10 seviye. Ks yapmayı bilen online süresi yüksek kalıcı ve geliştirici arkadaşları bekliyorum oyundan ulaşabilirsiniz bu yazının altında yorumdanda devam edebilirsiniz. Klanda ben, abim bi kaç dostumuz var beğenmezseniz çıkabilirsiniz. Amacı oyun dışında sohbet ve dostluk olanları bekliyoruz

Klan özellikleri
1 seviye
Savaş sıklığı : Her zaman
10 kişiyiz şuan

Hakedene YL verilecektir

Klan kodu #PVPRRC8U

Klana davet atanlar davete COCTR yazarlarsa alımlar daha kolay olur teşekkürler Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Edit :  Şuan 18 kişi olduk dün gelen arkadaşlarla 15x15 savaş düzenini oluşturmayı başardık bu savaştan sonra 2 seviye oluyoruz katılmak isteyenler için hala yerimiz mevcut Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

« Son Düzenleme: 01 Ağustos 2016, Pazartesi - 00:19 Gönderen: brkcn09 »

Çevrimdışı Selincik

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Selin
  • Klanım : OzeLHareKaT™
Ynt: STRANGERS Klanı Alım -- (Beraber Gelişelim)
« Yanıtla #1 : 10 Ağustos 2016, Çarşamba - 16:37 »
Acaba 47 level KB 7 hero level 1 alimi var mı
« Son Düzenleme: 10 Ağustos 2016, Çarşamba - 16:40 Gönderen: Selincik »

OzeLHareKaT™ Klanına +40 seviye +1000 kupa kalıcı olan ve klan savaşlarından anlayan oyuncu lazımdır.           İyi Oyunlar...

Çevrimdışı dgn1914

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : gazapizm
  • Klanım : yok
Ynt: STRANGERS Klanı Alım -- (Beraber Gelişelim)
« Yanıtla #2 : 01 Nisan 2018, Pazar - 19:01 »
SELİNCİM NASILSIN CANIM BEN DOĞAN AŞKIM Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap