Clash of Clans => Clash of Clans => Konuyu başlatan: ErayIngin60 - 09 Ocak 2016, Cumartesi - 17:30

Başlık: Clash Of Clans Yasal Yoldan Bedava Elmas Kazanma !!
Gönderen: ErayIngin60 - 09 Ocak 2016, Cumartesi - 17:30
WHAFF Rewards Adlı uygulama ile android cihazınızdan kolay para kazanmak mümkündür. Uygulama maalesef iOS ve Windows Phone işletim sistemlerinde bulunmuyor sadece Android'de bulunmaktadır.

İlk Olarak WHAFF Rewards Uygulamasını Google Play'den veya Buraya Tıklayıp İndirerek Uygulamamızı Açıyoruz. Üst kısımda Login butonu olacaktır.(Yani Oturum Aç) Tıklayarak facebook da uygulamaya izin vererek giriş yapabilirsiniz.

[Burayı çok dikkatle okuyun.] Giriş yaptıktan sonra sizden kod girmenizi isteyecektir. Buraya "AO01470" kodunu giriniz.
[Girip Girmemek Size Kalmış [1.5 Lira] Eksik Başlamak İstemeyenler Girsin...] Kodu girdikten sonra size 0,50$ amerikan doları verecektir. (Kodun Sahibinede 0.30$)

Ve Böylece kazandığınız dolarları Google Play'e aktarıp Clash of Clans'dan Elmas olarak çekeceksiniz!

Resimdeki Gibi Ödeme Sekmesinden Kazandığımız Ücreti İstiyoruz.

(http://i.hizliresim.com/OB3DGn.png)

Buda Sipariş Tamamlanıp Ücreti Aldığımıza Dair Uygulama Bilgisi

(http://i.hizliresim.com/0N8N48.png)

Şimdi Gelelim Uygulamadan Para kazanmak için Whaff sayfasını beğenme uygulamaya 5 yıldız verme gibi kolay bir şekilde kazanç elde edebilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra bizi Premium Picks adlı sayfa karşılamaktadır. burada oyunlar bulunmaktadır. Oyunu indirerek ve 4-5 dakika boyunca açık tutarak para kazanabilirsiniz. Uygulamayı silmeyerek bir sonraki gün bir miktar yine para alırsınız. ve artık uygulamayı silebilirsiniz.
Bir sonraki sayfamız Whaff Picks burada Whaff'ın kendi paketleri bulunmaktadır. Google Puan verme, Facebook sayfasını beğenme ve Google Playda 5 yıldız verme gibi paketler bulunmaktadır.

***Aynen Buradaki Gibi***


***Amaç Uygulama Tarafından Verilen Uygulamaları İndirmek,Yüklemek,Verilen Süre Zarfı Bu 1,2,3,4 Dakika Arası Değişiyor Bunu Sağlamak(Oyunu oynamak veya Uygulama İçinde Beklemek) ve Verilen Gün Yani 2,3,4 ve 30 Güne Kadar Verilen Uygulama Görevlerini Yerine Getirmek***


(http://i.hizliresim.com/lrLrpb.jpg)
(http://i.hizliresim.com/v8mn0A.jpg)
(http://i.hizliresim.com/Xqyqg7.jpg) 

WHAFF Rewards hilesi gibi saçma şeyler yoktur.Hatırlatalım Aramaya Çalışmayalım Arkadaşlar
Bu Arada Ne Kadar Resimle Anlatsakta Kendiniz Tecrübe Edinmeniz Gerekir Notları Dikkate Alalım

Uygulamayı aynı hesabı tek bir cihazda kullanabilirsiniz ve tek bir cihazda sadece bir hesap kullanabilirsiniz. Uygulamayı kullanırken kesinlikle VPN veya PROXY kullanmayınız ödemenizi alamaz ve hesabınız banlanacaktır.