Forum Kuralları Sosyal Hesaplar Vip Klanlar Vip Üyelik (yeni)
clash of clans Seviye atlamak için gereksiz mesajlar atmayın.
Arama Yapmadan Konu Açmayın,Silinir.
Teşekkür için "Beğen" Butonunu Kullanın.devamı...
Facebook
Twitter
Sitemap & Rss
1923TÜRK
......
......
Tüm Bölümleri Görebilme
Online Sohbet ve Destek
Özel Bölümler , Özel Başlık Devamı...

Gönderen Konu: ÖNEMLİ! ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE!!!  (Okunma sayısı 2507 defa)

ŞEHZADEBEYİ

  • Ziyaretçi
ÖNEMLİ! ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE!!!
« : 11 Ağustos 2014, Pazartesi - 18:32 »
Arkadaşlar forum bölümlerinde bulunan BÖLÜM KURALLARI'nı okumadan konu açıldığından bizim ve sizin için sıkıntı teşkil ediyor. Her bölümün kendi içinde BÖLÜM KURALLARI vardır, o bölümde nasıl konu açılacağı hakkında bize yardımcı olur. Ama üyelerimiz bu kuralları okumadan konu açtıklarında sıkıntı oluşuyor, bölüme göre eksik konu açıldığından YÖNETİMDEKİ arkadaşlarımızla o konuları silmek veyahut kaldırmak zorunda kalıyoruz. Takdir edersiniz ki bu sizin açınızdan da hoş bir durum değil! ama biz bu bölüm kurallarına dikkat etmezsek sizlerin mağduriyeti oluşabilir. Nasıl mı? Örenk veryorum; KÖY PAZARI bölümüne bir üyemiz konu açtı satılık köy diye ve o konuya resim eklemedi diyelim. biz öyle bir köyün var olduğuna nasıl inanacağız? ama resim olursa daha sağlam olmuş olur vb. gibi mağduriyetlerin oluşmaması adına lütfen BÖLÜM KURALLARI'na uygun konu açalım.

BÖLÜM KURALLARI'na resimli bir örnek veriyorum;

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Evet arkadaşlar resimde de gördüğünüz üzere her bölümün kendine ait BÖLÜM KURALLARI vardır. Lütfen bundan sonra açacağımız her konuyu bu kıriterlere göre açalım.

İyi Forumlar...ŞEHZADEBEYİ 'nin Mesajlarını Beğenen 5 Kullanıcı: deaus (27 Ağustos 2014, Çarşamba - 09:35), TReeArms (18 Ağustos 2014, Pazartesi - 15:53), ahmet96 (13 Ağustos 2014, Çarşamba - 16:42), Nurlan (12 Ağustos 2014, Salı - 23:03), uzaya (12 Ağustos 2014, Salı - 13:45)