Forum Kuralları Sosyal Hesaplar Vip Klanlar Vip Üyelik (yeni)
clash of clans Seviye atlamak için gereksiz mesajlar atmayın.
Arama Yapmadan Konu Açmayın,Silinir.
Teşekkür için "Beğen" Butonunu Kullanın.devamı...
Facebook
Twitter
Sitemap & Rss
1923TÜRK
......
......
Tüm Bölümleri Görebilme
Online Sohbet ve Destek
Özel Bölümler , Özel Başlık Devamı...

reklam ver
reklam ver

Gönderen Konu: Lütfen Yardım.  (Okunma sayısı 1137 defa)

Çevrimdışı AHLTOWER

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : WaitForMe
Lütfen Yardım.
« : 04 Eylül 2014, Perşembe - 09:43 »
Merhaba Arkadaşlar,

Oyunu ilk ios  cihazda oynuyordum. Ondan sonra oyunun içine girip başka bir cihaza tanımla dedikten sonra android cihaza tanımladım. Samsung Note 3 kullanıyorum fakat telimi resetledim ve google+ mail adresimi unuttum. şuan sadece game center hesabıyla ios cihazlardan giriş yapabiliyorum. Acaba Farklı bir google+ hesabına oyunumu nasıl kaydedebilirim ? Kaç gündür Supercell'le mailleşiyorum fakat henüz bir sonuca varamadık. Sizden rica ediyorum bana yardımcı olurmusunuz.
 Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

akinpx

• Ziyaretçi
Ynt: Lütfen Yardım.
« Yanıtla #1 : 04 Eylül 2014, Perşembe - 11:07 »
bir kere google hesabına tanımladıktan sonra bence başka bir hesaba tanımlayamazsın.

bir şekilde eski hesaba ulaşmaya çalış. kullanıcı adını da mı hatırlamıyorsun?
hatırlat kısımlarından ulaşmaya çalış ya da gmail e yardım için mail atabilirsin.

Çevrimdışı VİCTORY

• **1923TÜRK5**
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 18
  • Durumum:
  • **VİCTORY**
  • 446 Mesajı Toplam
    580 Kere Beğenildi
  • COC Nick : VİCTORY
  • Klanım : 1923TÜRK AİLESİ
« Yanıtla #2 : 04 Eylül 2014, Perşembe - 18:59 »
Oyunu başka gmaile aktarmak mümkün deǧil.Tek çare mail adresinizi hatırlamanız.Gmail oturum açma yerinden hesabınızı kurtarmayı deneyin.

”Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme.”

VİCTORY 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: TReeArms (04 Eylül 2014, Perşembe - 19:12)

aDemm078

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 04 Eylül 2014, Perşembe - 21:14 »
Elbette fakat gmail hesabını tek bir sebeple değiştirebilirsiniz (bizzat ben game center hesabımı değiştirdim). Önce game center ve ya gmail hesabımı biliyorım fakat emailimin şifresini unuttum bu yüzden gmail hesabımı unutursam sıfırlama gibi bir şansım yok bu yüzden game center hesabımı değiştirmek istiyorum.(cevap 3saat içerisinde geri geldi) ilk başta hotmaile yönlendirdiler bende her türlü şeyi denedim fakat olmadı oyuna kayıtlı hesabımı değiştirmek istiyorum dedim. (4saat sonra) oyuna ne zaman başladığımı gmail hesabımı ne zaman açtığımı nerede hangi şehirde vsvs ve oyuna çekilen ilk değerli taş faturasını ekran görüntüsü olarak istediler herşeyi yaptım sonunda değiştirdiler. Yaklaşık 1hafta uğraşırdılar ama... Iyi forumlar dilerim.