Gönderen Konu: googl play sorunu yardım ederseniz çok seviinirim köy boşa gisecek yoksa :((  (Okunma sayısı 1390 defa)

Çevrimdışı manyaq48

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Durumum:
  • 1 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Traaqeeedy!
  • Klanım : cigaretteTM
Öncelikle Selamun Aleykum Arkadaşlar
Arkadaslar bendeki sıkıntı şu google+ girişi yapmaya çalıştıgımda su hatayı alıyorum"cihazının uygulamalarınız için gerekli olan google play hizmetlerini desteklemiyor. lütfen yardım için üreticiyle iletişim kurun"yardımcı olacak var mı?

NOT:BUNUN SORUNUNU UZUN ZAMANDIR ARIYORUM AMA BULAN ÇIKMADI 2 DEFA KÖYÜM BOŞA GİTTİ ŞİMDİ Bİ DAHA BAŞLADIM OYUNA İNŞALLAH BU SEFER BAŞARIRIM SORUNU ÇÖZMEYİ SİZİN SAYENİZDE..
Bu arada telefonum replika s4 korea

manyaq48 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: Vedat Akkoyun (02 Temmuz 2017, Pazar - 21:43), zikozsca (14 Mart 2015, Cumartesi - 04:12)

Çevrimdışı Killer1453

• 62.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 5
  • Durumum:
  • 1907
  • 53 Mesajı Toplam
    56 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Killer1453
Ynt: googl play sorunu yardım ederseniz çok seviinirim köy boşa gisecek yoksa :((
« Yanıtla #1 : 31 Aralık 2014, Çarşamba - 14:20 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Öncelikle Selamun Aleykum Arkadaşlar
Arkadaslar bendeki sıkıntı şu google+ girişi yapmaya çalıştıgımda su hatayı alıyorum"cihazının uygulamalarınız için gerekli olan google play hizmetlerini desteklemiyor. lütfen yardım için üreticiyle iletişim kurun"yardımcı olacak var mı?

NOT:BUNUN SORUNUNU UZUN ZAMANDIR ARIYORUM AMA BULAN ÇIKMADI 2 DEFA KÖYÜM BOŞA GİTTİ ŞİMDİ Bİ DAHA BAŞLADIM OYUNA İNŞALLAH BU SEFER BAŞARIRIM SORUNU ÇÖZMEYİ SİZİN SAYENİZDE..
Bu arada telefonum replika s4 korea

Telefonun galiba çakma. Benim kuzeniminde çakma ondada bu hatayı veriyodu çözümünü bulamadık.

Killer1453 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: zikozsca (14 Mart 2015, Cumartesi - 04:12)

Çevrimdışı VİCTORY

• **1923TÜRK5**
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 18
  • Durumum:
  • **VİCTORY**
  • 446 Mesajı Toplam
    580 Kere Beğenildi
  • COC Nick : VİCTORY
  • Klanım : 1923TÜRK AİLESİ
Ynt: googl play sorunu yardım ederseniz çok seviinirim köy boşa gisecek yoksa :((
« Yanıtla #2 : 31 Aralık 2014, Çarşamba - 18:34 »
Seninde yazdığın gibi hata telefondan kaynaklı.Diǧer hesaplarınıda bu telefonda oynarken kaybettiysen geriye başka seçenek kalmıyor.Blustacks benzeri programlar ile pcden oynayabilirsin.Google+ baǧlantın var mıydı ?

”Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme.”

Çevrimdışı LeafLook

• 1923TÜRK
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 15
  • Durumum:
  • 1923TÜRK Ailesi
  • 265 Mesajı Toplam
    342 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Nazım
« Yanıtla #3 : 31 Aralık 2014, Çarşamba - 18:41 »
Baska bir cihazdan aynı hesaba girmeyi dene sorunun kaynağını bulmana yardımcı olur.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Sen cevapları ezberliyorsun ama hayat asla aynı soruyu tekrarlamaz.

Çevrimdışı manyaq48

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Durumum:
  • 1 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Traaqeeedy!
  • Klanım : cigaretteTM
Konu kilit yapin isterseniz cihaza yazilim yukleyecem oyle tum sorunlar gidermiş herkese tesekkurler..