Forum Kuralları Sosyal Hesaplar Vip Klanlar Vip Üyelik (yeni)
clash of clans Seviye atlamak için gereksiz mesajlar atmayın.
Arama Yapmadan Konu Açmayın,Silinir.
Teşekkür için "Beğen" Butonunu Kullanın.devamı...
Facebook
Twitter
Sitemap & Rss
1923TÜRK
......
......
Tüm Bölümleri Görebilme
Online Sohbet ve Destek
Özel Bölümler , Özel Başlık Devamı...

reklam ver
reklam ver

Gönderen Konu: %100 başarılı klan savaşı stratejisi denenmiş test edilmiştir  (Okunma sayısı 3401 defa)

Çevrimdışı Pyromancer

• 13.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 10 Mesajı Toplam
    18 Kere Beğenildi
  • COC Nick : pyromancer
  • Klanım : SUPERTURKS
Arkadaslar şöyle bi strateji geliştirdim . 9ejder 20okçu klan kalesinde  de 1ejder . Ve 3 yıldırım buyusu. Hava savunmalari kenarlarda olan rakibi seçiyorum ve ortada varsa hava sav. Veya zor erisebilecegim yerdeki savunmayi yildirimla kırıyorum okcularla klan kalesinde ne varsa çekip kenara hallediyorum.  Tavsiye edilrnden 10 koy saglamina saldirabiliyorum . Iki savas sonucu genelde 1000kara iksir kazanabiliyorum . Yani saldiracagimiz koy soylr olmali en az 2 hava savunma kenarda 1i yıldırımla felç klan kalesi disaridan çekilebilecek mesafede kenara yakın .  Hava savunmalarda bi sıkıntı çıkmazsa en az 2yıldızınız hayırlı olsun Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap kesinlikle işe yarayacaktır Teşekkürü eksik etmeyin lütfen Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

« Son Düzenleme: 09 Ağustos 2014, Cumartesi - 19:23 Gönderen: ŞEHZADEBEYİ »

Pyromancer 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: Acooo (27 Ağustos 2014, Çarşamba - 00:21), samsa1979 (29 Temmuz 2014, Salı - 11:55)

Çevrimdışı Admin

• Site Lideri
  • *
  • Rep Puanı : 360
  • Durumum:
  • 989 Mesajı Toplam
    3240 Kere Beğenildi
    • http://www.clashofclanstr.com
  • COC Nick : CHERHAT
  • Klanım : 1923TÜRK #2YY2PYP
gel benim köye dal bakim böyle Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Admin 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: Vishard (26 Ağustos 2014, Salı - 23:57), Knknaberasd (20 Temmuz 2014, Pazar - 13:37)

Çevrimdışı Pyromancer

• 13.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 10 Mesajı Toplam
    18 Kere Beğenildi
Valla admincim her köy söylediğime uygun degil daha doğrusu çoğu köy çünkü savunmalarin hepsi ortada oluyo oraya erişene kadar ejder den eser kalmiyo kimisinin kenarda ama onune2 depo koymus onlari kirip geçene kaar işini bitiriyor .. dediğim gibi şartlara uygun köy kaçınılmaz fırsat ama değil mi admin ?

Çevrimdışı D-ROSE

• 61.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 7
  • 69 Mesajı Toplam
    85 Kere Beğenildi
  • COC Nick : harun
  • Klanım : ÇARŞI
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Arkadaslar şöyle bi strateji geliştirdim . 9ejder 20okçu klan kalesinde  de 1ejder . Ve 3 yıldırım buyusu. Hava savunmalari kenarlarda olan rakibi seçiyorum ve ortada varsa hava sav. Veya zor erisebilecegim yerdeki savunmayi yildirimla kırıyorum okcularla klan kalesinde ne varsa çekip kenara hallediyorum.  Tavsiye edilrnden 10 koy saglamina saldirabiliyorum . Iki savas sonucu genelde 1000kara iksir kazanabiliyorum . Yani saldiracagimiz koy soylr olmali en az 2 hava savunma kenarda 1i yıldırımla felç klan kalesi disaridan çekilebilecek mesafede kenara yakın .  Hava savunmalarda bi sıkıntı çıkmazsa en az 2yıldızınız hayırlı olsun Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap kesinlikle işe yarayacaktır Teşekkürü eksik etmeyin lütfen Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

ben domuz saldırısı yapardım hep ama bu savaş ejderlerimi deneyeyim dedim 10 tane 3 lwl ejder klan kalemde okçu vardı 3 tanede öfke 5-6 lwl hava savunmalı ve ortalara doğru olan köyü 100ledim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

D-ROSE 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Acooo (27 Ağustos 2014, Çarşamba - 00:21)

Çevrimdışı Pyromancer

• 13.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 10 Mesajı Toplam
    18 Kere Beğenildi

ben domuz saldırısı yapardım hep ama bu savaş ejderlerimi deneyeyim dedim 10 tane 3 lwl ejder klan kalemde okçu vardı 3 tanede öfke 5-6 lwl hava savunmalı ve ortalara doğru olan köyü 100ledim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
senin ejderlerin sağlam benim 1.sev . Bunun etkisi vardir mutlaka ama ben riskli görüyorum yaptığını kendim için Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Pyromancer 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Acooo (27 Ağustos 2014, Çarşamba - 00:22)

Çevrimdışı D-ROSE

• 61.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 7
  • 69 Mesajı Toplam
    85 Kere Beğenildi
  • COC Nick : harun
  • Klanım : ÇARŞI

senin ejderlerin sağlam benim 1.sev . Bunun etkisi vardir mutlaka ama ben riskli görüyorum yaptığını kendim için Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

eğer öfke büyün 2-3 lwlse bu dediğin yapılabilir Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Admin

• Site Lideri
  • *
  • Rep Puanı : 360
  • Durumum:
  • 989 Mesajı Toplam
    3240 Kere Beğenildi
    • http://www.clashofclanstr.com
  • COC Nick : CHERHAT
  • Klanım : 1923TÜRK #2YY2PYP
Valla admincim her köy söylediğime uygun degil daha doğrusu çoğu köy çünkü savunmalarin hepsi ortada oluyo oraya erişene kadar ejder den eser kalmiyo kimisinin kenarda ama onune2 depo koymus onlari kirip geçene kaar işini bitiriyor .. dediğim gibi şartlara uygun köy kaçınılmaz fırsat ama değil mi admin ?

aynen anlatmak istediğimde oydu her köye olmaz ona uygun köyleri seçerek örnekleyebilirsin.

Admin 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Pyromancer (11 Temmuz 2014, Cuma - 22:17)

Çevrimdışı mustafa güçlü

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : asi ve mavi
  • Klanım : anka
Artik kurallar değişti. Kral kraliçe cikmiyo ortadan zorlaştı savaş.ejder le de hava savunmalari bulamassan noolcak gumm.asker seviyelerinizi fulleyin tek çare bu..