Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
1
Klan Arayanlar & Klana Alım Yapanlar / Aktif Oynayan ve Aktif Klan Savaşı Arayanları Bekleriz
« Son İleti Gönderen: hentbol09 15 Nisan 2024, Pazartesi - 21:27 »
Merhaba. Aktif olarak  oyunda olan kişileri bekliyoruz. Sürekli klan savaşı yapıyoruz. Bağışlar düzenlidir.  Herkesi bekleriz. Klan kodu:#CLCGRQL9
2
Forum Eklentileri ve Dökümanlar / Premier Ğ¡asual Dating - Actual Girls
« Son İleti Gönderen: omka 15 Nisan 2024, Pazartesi - 01:56 »
Looking for someone who knows how to surprise, one night only
Real-life Girls
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
3
Forum Eklentileri ve Dökümanlar / Superlative Ğ¡asual Dating - Real Women
« Son İleti Gönderen: Manimelanchulo 13 Nisan 2024, Cumartesi - 00:34 »
Confidential meetings, for adults only, your anonymity guaranteed
Genuine Ladies
4
Forum Eklentileri ve Dökümanlar / Super Ğ¡asual Dating - Verified Maidens
« Son İleti Gönderen: mahmutolgun 12 Nisan 2024, Cuma - 17:39 »
Looking for someone who knows how to surprise, one night only
Live Women
5
Klan Arayanlar & Klana Alım Yapanlar / TEŞKİLAT KLANIMIZ İLE İLGİLİ
« Son İleti Gönderen: MelihBey1912 31 Mart 2024, Pazar - 08:50 »
merhabalar herkeze kolay gelsin hayırlı ramazanlar diliyorum Klanımız TEŞKİLAT Uzun süredir aktif değildi fakat eskisi gibi dostluk ve kardeşlik için hem sohbet hem keyifli savaşlar yapabilceğimiz arkadaşlar arıyoruz Klan geçmişine bakarsanız sayısız zaferlerden kalitesini anlayabilirsiniz Yaş aralığımız hep olgun insanlar oldu yine aynı tarzda arkadaşları klanımıza beklerim #2PUCVP90
6
Klan Arayanlar & Klana Alım Yapanlar / Klan Arıyorum
« Son İleti Gönderen: Ahmet.cnm61 19 Mart 2024, Salı - 23:59 »
KLAN ARIYORUM..

Köyüm 12. Seviye 13. Seviye İçin  3-4 Tane Yükseltilecek Şeyler Kaldı.Klanına Alım Yapacaklar Arkadaşlar İçin Aşağıya Köyümün ID’sini Bırakıyorum Bakıp İstek Atarlarsa Klanlarına Katılırım

Köy İsmi ve ID :

AhmetCanım61
#Q8JLJPVY
7
Merhabalar
Oyunuma uzun süredir girmiyorum artık oynama kararı aldım giriş yapıyorum ekranda maganda isimli 10 seviyo belediye binasına ulaşıldı bağlanmak istermisiniz diye yazı çıkıyo tamam dediği zaman supercell ıd kısmına yönlendiriyor giriş yaptığım zaman hesabıma bağlanmıyor başka yeni başlangıç hesabına aktarıyo bu konuda yardımcı olurmusunuz
8
Merhabalar
Oyunuma uzun süredir girmiyorum artık oynama kararı aldım giriş yapıyorum ekranda maganda isimli 10 seviyo belediye binasına ulaşıldı bağlanmak istermisiniz diye yazı çıkıyo tamam dediği zaman supercell ıd kısmına yönlendiriyor giriş yaptığım zaman hesabıma bağlanmıyor başka yeni başlangıç hesabına aktarıyo bu konuda yardımcı olurmusunuz
9
Klanımızın adı "Gece Kartalları"(Kod : #2QPRC0LJP), 13. seviye ve Kristal Lig 3'tedir. Başlıktaki gibi belediye binası 9 ve üstü olan, her gün düzenli oynayan, KS yapan, başkent saldırısı yapan, klan oyunlarına katılan aktif oyuncuları klanımıza bekleriz.
10
Klan Arayanlar & Klana Alım Yapanlar / Klan alım
« Son İleti Gönderen: GHOST RİDER 13 Mart 2024, Çarşamba - 22:07 »
Pasif olan 13 lvl klanımı tekrar  toparlıyorum  ks ,ko ve klan ligi yapmayı  sevenleri klanıma beklerim gelmek isteyenlar klana istek atabilir
Klan kodu #VPVLQQJL
Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 ... 10