Gönderen Konu: 3. Gün... Bu durumdayız ??? +SS  (Okunma sayısı 2315 defa)

Çevrimdışı Brovax

• 4.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
3. Gün... Bu durumdayız ??? +SS
« : 06 Eylül 2014, Cumartesi - 20:05 »
Öncelikle merhaba  değerli form üyeleri

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

*Köyle ilgili gelişme düzeyleri aşağıdaki gibidir.Ayrıca 1 adet dahi elmas harcanmamıştır.

*Köy binası  savunmasız olarak en dışarıda bulunmakta

*Asker gelişimi henüz yapılmamıştır.

Köy binası: 3 (köyün dışına atılmıştır)
Madenler: 6,5,5 seviye
İksirler: 6,5,5
Duvarlar: 2. seviye
Kışla: 5 ve 4
Top,Havan,Okçu kulesi: toplar:4 havan:1 kule:3
Depolar: Altın:5,5  İksir: 5,5
Lab: 1
Klan: 1
Ayrıca harita üzerinde 35 adet taş,mantar,ağaç vs kaldırılmıştır.

Sorularım şu şekilde;

1-) 3 gün  oldu oynamaya başladığımdan beri sizce genel durum nedir ?
2-) Kupa kasmaya devam edersem sorun yaratır  mı ?
3-) Köyün dizilimi hakkında düşünce ve tavsiyeleriniz neler ?
4-) Elmaslar ile inşaatcı  3 ve 4 almak ne kadar sürer 5.yi alma ihtimali var mı?
5-) Şuan ki durumda neye yönelmeliyim ? ( maden,iksir,kupa,diğer yükseltme tavsiyeleri) 
6-) Ve son olarak. Aman bu hataya düşme diye bileceğiniz şeyleri benimle paylaşırsanız sevinirim.

Formdaki yeni başlayanlar kısmı ile ilgili çoğu yeri okudum biraz meraklı olduğum için daha detaylı bilgi alabileceğimi düşündüğüm siz değerli form üyelerine bu soruları yöneltiyorum.Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Bir hatamız olduysa şimdiden  affola . . .

Çevrimdışı voglioinvecchiare

• 10.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Voglioinvecchia
Ynt: 3. Gün... Bu durumdayız ??? +SS
« Yanıtla #1 : 06 Eylül 2014, Cumartesi - 20:54 »
1) 3 günde bu kadar ilerlemek oldukça iyi gerçekten ben ilk başladığımda bu kadar değildim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
2) Kupa kasmanı tercih ederim çünkü 1250 kupaya geldiğinde 450 taş veriyor. Gelen taşlarla inşaatçı alabilirsin fakat o kupalarda depoların içinde ve madenlerde pek ganimet bırakmaman gerek saldırı yediğinde ganimeti alabilirler.
3) Köyün dizilimi tek duvar sırası halinde, yani duvarları iç içe yaparsan, daha karışık şekilde yaparsan benim görüşümce daha zorlu bi düzen çıkar ortaya.
4) Dediğim gibi 1250 kupaya ulaşarak 3.inşaatçıyı alabilirsiniz. 4'ü almak için 1000 taş gerekiyor ve biraz zahmetli. Ancak başarıları tamamlayarak buna da ulaşabilirsin.
5) Eğer kupa kasacaksan biraz daha üst kupalarda 1. seviye askerler yerine 2. seviye 3. seviye askerlerle olman gerekir, ancak yeni başladığın için 2'ye yükseltmen şimdilik yeterli.. Askerler dışında bütün savunma birilerini yükseltmen, getirebileceğin son seviyeye getirmen gerek zamanla.
6) Aman bu hataya düşme diyebileceğim tek şey her şeyi fullemeden köy binasını yükseltme. Bombalar bile dahil her şeyi son seviyeye getir ondan sonra yükselt köy binasını.
İnşallah yardımcı olabilmişimdir Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

voglioinvecchiare 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Brovax (06 Eylül 2014, Cumartesi - 21:05)

Çevrimdışı Brovax

• 4.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 06 Eylül 2014, Cumartesi - 21:08 »
Sorularıma tek tek cevap verdiğin için çok teşekkür ediyorum.Şuan duvarları 3. seviye çıkartıyorum 10-15 tane oldu Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap.Bu kupada kalmak için yenilgi yapmam mı gerekiyor ? Atıyorum 1 asker atıp teslim olma gibi ? Yoksa başka bir yöntem  var mı ?

+++ Bir ekleme yapayım. Lig düşme yok mu ? bronz 3 e düşmemişti denemiştim
« Son Düzenleme: 06 Eylül 2014, Cumartesi - 21:10 Gönderen: Brovax »

Brovax 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: lordcemal2 (17 Kasım 2014, Pazartesi - 23:20)

• 10.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 06 Eylül 2014, Cumartesi - 21:23 »
Sorularıma tek tek cevap verdiğin için çok teşekkür ediyorum.Şuan duvarları 3. seviye çıkartıyorum 10-15 tane oldu Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap.Bu kupada kalmak için yenilgi yapmam mı gerekiyor ? Atıyorum 1 asker atıp teslim olma gibi ? Yoksa başka bir yöntem  var mı ?

+++ Bir ekleme yapayım. Lig düşme yok mu ? bronz 3 e düşmemişti denemiştim

Eğer şuan ki kupada yükselmeyip yada düşmeyip kalmak istiyorsan belirtilen kupa aralıklarında kal sadece yeterli. Ama eğer kupa yükseldikten sonra tekrar düşmek istiyorsan dediğin gibi 1 asker atıp teslim olabilirsin.
- Lig düşme tabiki var, sadece kupa düştüğün zaman olduğun ligin kupasından biraz uzaklaşman gerek. Oyun seni kendiliğinden düşürecektir Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Brovax

• 4.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
« Yanıtla #4 : 06 Eylül 2014, Cumartesi - 21:34 »
Peki şuan 1250 kupaya çıkarta bilirmiyim  ? buraya kadar ne saldırı aldım (online olduğum için heralde) Ne kasarken zorlandım. Girdiğim her savaştan 3 yıldızı ve 15-30 kupa artık ne varsa aldım.Yani böyle kolay mı devam edecek eğer öyle ise kupayı kasıp 450 taşı alayım ve tekrar düşüreyim.

Çevrimdışı ok

• 19.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 1
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 23 Mesajı Toplam
    35 Kere Beğenildi
    • Youtube - Clash of clans Türkçe kanal
  • COC Nick : value
  • Klanım : GAMA l Lider
« Yanıtla #5 : 06 Eylül 2014, Cumartesi - 21:35 »
Peki şuan 1250 kupaya çıkarta bilirmiyim  ? buraya kadar ne saldırı aldım (online olduğum için heralde) Ne kasarken zorlandım. Girdiğim her savaştan 3 yıldızı ve 15-30 kupa artık ne varsa aldım.Yani böyle kolay mı devam edecek eğer öyle ise kupayı kasıp 450 taşı alayım ve tekrar düşüreyim.

iyi bir klan bul 6. seviye balon al onunla kolay çıkılıyor denemişliğim var

Çevrimdışı Brovax

• 4.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
« Yanıtla #6 : 06 Eylül 2014, Cumartesi - 21:40 »

iyi bir klan bul 6. seviye balon al onunla kolay çıkılıyor denemişliğim var

Valla oyunu formdan okuyarak öğrendim ve oyun içersinde ilerlediğim yere kadar biliyorum yani.Klan konusuna gelirsek 1-2  kez klan aradım ve bugün girdim fakat yeni olduğum için olsa gerek attılar yada diğer online oyunlarda olduğu gibi herşey güç olmuş yani  diğer oyunlarda itemler vs burda lvl kupa ve yükseltme seviyelerin.

• 10.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
« Yanıtla #7 : 06 Eylül 2014, Cumartesi - 21:42 »

Köy binası dışarda olan köylere birkaç tane okçu veya barbar atarak da çıkabilirsin, ben hep böyle çıkarım ama alt ligleri bilmiyorum dışarıda köy binası var mıdır diye.

Çevrimdışı ok

• 19.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 1
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 23 Mesajı Toplam
    35 Kere Beğenildi
    • Youtube - Clash of clans Türkçe kanal
  • COC Nick : value
  • Klanım : GAMA l Lider
« Yanıtla #8 : 06 Eylül 2014, Cumartesi - 21:43 »
GAMA klanına gel şu an 44 kişi bu gece boyunca asker alırsın sabah klan savaşı başlarken çıkartırız klandan en azından bu gece sağlam askerlerle savaş

Çevrimdışı Brovax

• 4.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
« Yanıtla #9 : 06 Eylül 2014, Cumartesi - 21:45 »

Köy binası dışarda olan köylere birkaç tane okçu veya barbar atarak da çıkabilirsin, ben hep böyle çıkarım ama alt ligleri bilmiyorum dışarıda köy binası var mıdır diye.
Benimkisi dışarıda ama gelen giden yok Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap.Düzgün bir türk klanı bulup yardım isteyeyim ozaman.Tekrar teşekkür ederim.Gerçekten yardımcı oldu sağolasın.

Çevrimdışı Brovax

• 4.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
« Yanıtla #10 : 06 Eylül 2014, Cumartesi - 21:47 »
GAMA klanına gel şu an 44 kişi bu gece boyunca asker alırsın sabah klan savaşı başlarken çıkartırız klandan en azından bu gece sağlam askerlerle savaş

Peki eğer sıkıntı yaratmayacaksa size geleyim. Gamayı takip ediyorum aslında oyuna başlama sebebim youtube daki videolardı Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap.

• 10.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
« Yanıtla #11 : 06 Eylül 2014, Cumartesi - 21:48 »

Benimkisi dışarıda ama gelen giden yok Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap.Düzgün bir türk klanı bulup yardım isteyeyim ozaman.Tekrar teşekkür ederim.Gerçekten yardımcı oldu sağolasın.

Yardıma ihtiyacın olursa yazabilirsin sitedeyim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı LeafLook

• 1923TÜRK
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 15
  • Durumum:
  • 1923TÜRK Ailesi
  • 265 Mesajı Toplam
    342 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Nazım
« Yanıtla #12 : 07 Eylül 2014, Pazar - 19:04 »
1250 kupaya şuanki seviyende çıkma bi 25-35 arası ol öyle cık

Sen cevapları ezberliyorsun ama hayat asla aynı soruyu tekrarlamaz.

Çevrimdışı Brovax

• 4.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
« Yanıtla #13 : 07 Eylül 2014, Pazar - 19:38 »
1250 kupaya şuanki seviyende çıkma bi 25-35 arası ol öyle cık

Profesyonel biri benim yerimde olsa çıkartır.Klandan güzel destek aldım sağolsunlar hiç biri yardım esirgemiyor.Fakat ben   stratejik hatalar yapıyorum ona rağmen 1030 lara kadar çıktım en son. Fakat  saldırdığım  köyler en az 5-6 seviye olmuş zorlamaya başladı.Bu iş için en ideal seviye  full 4. seviye köydür herhalde.Oda dediğiniz lvl aralığına aşağı yukarı denktir

Brovax 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: LeafLook (08 Eylül 2014, Pazartesi - 01:57)