Forum Kuralları Sosyal Hesaplar Vip Klanlar Vip Üyelik (yeni)
clash of clans Seviye atlamak için gereksiz mesajlar atmayın.
Arama Yapmadan Konu Açmayın,Silinir.
Teşekkür için "Beğen" Butonunu Kullanın.devamı...
Facebook
Twitter
Sitemap & Rss
1923TÜRK
......
......
Tüm Bölümleri Görebilme
Online Sohbet ve Destek
Özel Bölümler , Özel Başlık Devamı...

reklam ver
reklam ver

Gönderen Konu: Klan Sistemi l Clash Of Clans  (Okunma sayısı 1485 defa)

Çevrimdışı Ahbap

 • 11.Seviye Üye
 • *
 • İleti: 30
 • Rep Puanı : 0
 • Cinsiyet: Bayan
 • Durumum:
 • Benim Adım Eda :)
 • 6 Mesajı Toplam
  6 Kere Beğenildi
 • COC Nick : Ahbap
 • Klanım : ..
Klan Sistemi l Clash Of Clans
« : 29 Ocak 2015, Perşembe - 11:02 »
Klan Kurmak

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Klan Nasıl Kurulur?

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Öneclikle Köyünüzün içerisinde yer alan harabe olan bine sizin Klan Kaleniz olacaktır. Bunu işçinize 40.000 Altın karşılığında tamir ettirmeniz gerekecek. Şayet Klan Kalenizni kurmazsanız; ne bir klana üye olabilirsiniz, ne de bir Klan kurabilirsiniz. Yani yapılacak ilk adım Kalan Kalenizi kurmaktır.Klan kalenizi kurduktan sonra önünüzde iki seçeneğiniz var ya bir Klan lideri olursunuz ya da bir Klan üyesi o size kalmış birşey.Klan Kurmadan önce, bu yazımızın sonunda yer alan tavsiyelerimiz mutlaka oluyunuz.

 

Diyelim ki Klan Kurup lider olmak istiyorsunuz; yapacağınız Klan Kalenizin üzerine gelip Klan Oluşturmak olacaktır. Öncelikle Klanınıza bir isim bulmalısınız, Crazy Turk’s Klanı olarak sizlere tavsiyemiz; kuracağınız klanın ismi genel bir isimden ve klanınıza gelecek üyelerinizi cezbedebilecek yanı olmalıdır. Kendi isminizi klana vermenizin diğer oyuncular tarafından tercih edilecek bir yanı olmayacaktır. Unutmayınız ki kuracağınız klan ismini değiştirme şansınız olmayacak. Klanınıza sol tarafta bulunan resimde ki gibi isim verdiniz sıra geldi diğer basamaklara.Klanınızı temsil edecek bir simge seçmelisiniz, arkasından açıklamalar bölümüne klanınız ile ilgili açıklayıcı kısa bilgi girmelisiniz ki, klanınıza gelen veya gelmek isteyen oyuncular ona göre karar versinler.

Klanınıza Alacağınız Üyelerin Klanınıza Girme Yöntemleri;

Birincisi sizin belirlediğiniz minimum kupa seviyesine göre her oyuncu klanınıza katılış yapabilir ve klanınızın üyesi olabilir, şayet bu yöntemi kullanacaksanız düzenle bölümünden “Herkes Katılabilir” saçeneği aktif edilmelidir.
İkincisi sizin davet ettiğiniz oyuncular sadece klanınıza katılabilir. Bu durumda “Sadece Davet” seçeneğini aktif etmelisiniz.
Üçüncü ve son yöntem ise klan türünün kapalı olması bu durmda klanınız oluşacak ama üye alımına kapalı olacaktır.
Son yapılan gncellemeden sonra Klan liderinin altına Yardımcı Lider seçeneği geldi. Yardımcı Lider de Lider gibi tüm oyunculara aynı anda mesaj gönderebilir, uygunsuz davranışta bulunan üyeyi klandan uzaklaştırabilir, klan ile ilgili kupa seviyesi, klan açıklaması, klan simgesini ve klana katılşabilmek için gerekli minumum kupoa seviyesini belirleyebilir, üyeleri Büyüklük rütbesi ile terfi ettirebilir veya Büyüklük rütbesine sahip üyeyi yardımcı liderliğe terfi ettirebilir ya da büyüklük rütbesine sahip oyuncuyu tenzil ettirerek üye konumuna getirebilir Ama Yardımcı Liderler birbirlerini Tenzil edemezler bu Klan liderinin elinde olan bir durumdur.

Tavsiyeler;

Bağlı olduğunuz bir klan yoksa yeni bir klan kurmak istiyorsanız, liderlik görevi ile klanınızı yönetmeye hazırsanız aşağıdaki tavsiyelerimize göz atın!Belirli bir seviyeye gelene kadar klan kurmanız mantıksız olacak ve kurduğunuz klanın ayakta durması güç olacaktır. Tavsiyemiz 50-60. seviye olmadan klan kurmamanızdan yanadır.Klanınıza katılan her oyuncuya klan büyüklüğü veya Yardımcı Lider vermeniz kurduğunuz klanın kalitesini düşürecektir. Aktif, paylaşımcı ve oturaklı oyunculara klan büyüklüğü vermenizde fayda var.Haftalık belirli bir asker takviyesi şartı koyun.Klana kupa sınırı koyun.40-60. seviyeli oyunculardan oluşan klanda 15. seviyedeki oyuncuyu barındırmayın. Klanınızın bir dozu olsun.Klanda kupası düşük olanları, klandan biran önce uzaklaştırmak yerine, belirli bir süre verip toparlanmasını talep edin.Kurduğunuz klanda seviyeli bir ortam yaratın. Laubali oyuncular klan kalitesini düşürecektir.Klanınıza yalnızca davet sistemi ile oyuncu alın, herkese açık olan bir klanda küfür de, reklam da çok olacaktır.Önemli olan klandaki üye sayısı değil, sağlam bir kadro oluşturmuş olabilmenizdir.Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ahbap 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: yesim (29 Ocak 2015, Perşembe - 22:06)