Gönderen Konu: Koy gelistirme sirasi  (Okunma sayısı 9174 defa)

Çevrimdışı Omermert

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : DS Erebos
Koy gelistirme sirasi
« : 02 Haziran 2014, Pazartesi - 16:20 »
Iyi gunler bende 2 gun knce basladim yeni katildim araniza,simdi sorulara geciyim
Koydeki seviye arttirma sirasi nasil olmali (ana bina iksir feposu altin oku havan vs)
Online surem cok fazla oluyo sizce svunmaya agirlik vermelimiyim?

Çevrimdışı Celk273

• 17.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 14 Mesajı Toplam
    23 Kere Beğenildi
  • COC Nick : P0pil1adam
  • Klanım : SON OSMANLILAR
Ynt: Koy gelistirme sirasi
« Yanıtla #1 : 03 Haziran 2014, Salı - 01:06 »
Öncelikle oyun cok kalitelidir ama bagımlılık yaratabılır haberin olsun:) imkanın var ise 5 inşaatcı ile hızla gelişebilirsin,bütün savunmaları bitirip duvarlarda dahil öyle köy binanı bas,fulleye fulleye gitmek en mantksıı;) iyi oyunlar

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 58
  • Durumum:
  • "so long and thanks for all the fish"
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Anıl
« Yanıtla #2 : 03 Haziran 2014, Salı - 14:50 »
78. sv ye gelmiş 8.sv binası olan biri olarak yazıyorum
Başlangıçta yapılan bir hata vardır bunu yapmazsanız hızlı gelişirsiniz
1.köy binasını 4.sv basın ve marketten gelcek bütün herşeyi alın onları son sv yaptıktan sonra köy binasını geliştirin yada binayı önce 5.sv yapın sonra herşeyi son sv yaparak bu şekilde ilerleyin 3-4 . sv binalarda pek birşey açılmıyor bütün gerekli olan yükseltmeler 5.sv binadan sonra açılıyo benim tavsiyem 5.sv bina yapıp herşeyi yükselterek binasını sonra basın

2.Yeşil olan elmasları harcamayın onlarla inşaatçı alıcaksınız eğer imkanınız varsa gerçek para ile elmas alıp 4. ve ya 5. inşaatçınızı alarak çok hızlı bir şekilde gelişebilirsiniz

Ben ilk önce altın ve iksir depomu yükselttim çünkü bazen düşük lv lerde 100.000 civarı ganimet çıkabiliyor deposunuz son sv yaparsanız pek sorun çekmezsiniz depolardan sonra silahlar önemlidir ve duvarlarınız sizi rakiplerden koruyan unsurlar bunlardır güzel bir köy düzeni ve yükseltilmiş silahlardan sonra oyunu ufak ufak iyi bir şekilde öğrenirsiniz daha fazla takıldığınız konu olursa ulaşın burdan

Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Anıl 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: ZaferKaya78 (07 Şubat 2015, Cumartesi - 06:13)

Çevrimdışı Celk273

• 17.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 14 Mesajı Toplam
    23 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 03 Haziran 2014, Salı - 16:57 »
Benil söyledıgmi uzatarak yazmışsn kardeşim oynu bilmeyen birisinin kafası karışır vallahi:)

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Durumum:
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
« Yanıtla #4 : 03 Haziran 2014, Salı - 22:33 »
Arkadaşa herşeyi fulle demişin bende söyledim ama düşük lv ise binasını 4-5 yapmasını söyledim herşey nerdeyse 4-5 de açılıyo eğer memnun değilsen yorumdan silebilirim

Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Çevrimdışı Celk273

• 17.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 14 Mesajı Toplam
    23 Kere Beğenildi
« Yanıtla #5 : 04 Haziran 2014, Çarşamba - 00:11 »
Sıkıntı yok güzel kardaşım:) o arkadaş soruyu sorup kayıplara karışmış cvp vermedi daha:)

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Durumum:
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
« Yanıtla #6 : 04 Haziran 2014, Çarşamba - 07:52 »
Gelir . Gelmese bile biz yardım etmeye çalıştık 😊

Ey Türk Gençliği!

Çevrimdışı Celk273

• 17.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 14 Mesajı Toplam
    23 Kere Beğenildi
« Yanıtla #7 : 04 Haziran 2014, Çarşamba - 11:41 »
Kesinlikle Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap elimizden geleni yaptık

Çevrimdışı Leadsoldiers067

• 30.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 12 Mesajı Toplam
    16 Kere Beğenildi
« Yanıtla #8 : 04 Haziran 2014, Çarşamba - 12:08 »
Geliştirme sırası ilk önce alan tesiri olanlardan olmalı bunlarda sihirbaz kulesi havanlar. Duvarlar da önemli ama yapmak çok zor. Ben duvarları görünüş için yükseltmişimdir hep  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap . Domuz binici duvar kırıcı ve devle çok basit yıkılıyo duvarlar özellikle siyah olan duvarları yapmak inanılmaz zor.( 89 levelim köy binam 9) saygılar  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Edit: yeni başladığını unutmuşum depoları yükseltmelisin öncelikle genellikle süpriz köyler çıkabiliyor 100 bin 300 bin bu ganimetleri alamamak da kötü birşey klan kalesini mutlaka yap oyunun en zevkli kısmı klan kalesi aslında  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
« Son Düzenleme: 04 Haziran 2014, Çarşamba - 13:21 Gönderen: Leadsoldiers067 »

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

akinpx

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 04 Haziran 2014, Çarşamba - 12:28 »
öncelikle savunma yükseltmelisin. ordu kampı ve kışlalarda sona getir bir sonraki levele geçene kadar. depolar ihtiyaç doğrultusunda yüksel. kaynaklar zaman/savaşma oranına göre değişir. eğer fazla oynayamıyorsan kaynakları yükselt, ya da eğer diğerlerini yüksetmek için iksir ve altının yoksa kaynakları yükselt. ucuzdur ama uzun sürer. duvar yükseltmelerini genelde sonralara bırak ama bir sonraki seviyeye geçinceye kadar full ya da full'e yakın yükselt.